Kolęda w parafii św. Moniki 2024
27.12.2023 od godz. 16.00 (środa) – Rodziny Aktywistów i Wolontariuszy Parafialnych
28.12.2023 od godz. 16.00 (czwartek) – Rodziny Aktywistów i Wolontariuszy Parafialnych
29.12.2023 od godz. 16.00 (piątek) – Rodziny Aktywistów i Wolontariuszy Parafialnych
30.12.2023 od godz. 15.00 (sobota) – Rodziny Aktywistów i Wolontariuszy Parafialnych
31.12.2023 (niedziela) – Sylwester
01.01.2024 (poniedziałek) – Nowy Rok
02.01.2024 od godz. 16.00 (wtorek) – ul. Biskupińska numery nieparzyste – od schroniska, po drodze ul. Radlińska do przedszkola oraz ul. Wałecka
03.01. 2024 od godz. 16.00 (środa) – ul. Biskupińska 28, 30, 32, 34 i ul. Biskupińska 36, 38, 40, 42 (Nickiel)
04.01. 2024od godz. 16.00 (czwartek) – ul. Biskupińska 52, 54, 60 i 66
05.01. 2024 od godz. 16.00 (piątek) – ul. Biskupińska 62a,62b,62c
- 01. 2024 o godz. 17.00 Sobota – Trzech Króli – Rodzinne kolędowanie
07.01. 2024 o godz. 15.00 (niedziela) – Rodziny dzieci I Komunijnych
08.01. 2024 od godz. 16.00 (poniedziałek) – Rodziny dzieci I Komunijnych
09.01.2024 od. godz. 16.00 (wtorek) – Rodziny dzieci I Komunijnych
10.01.2024 od. godz. 16.00 (środa) – ul. Biskupińska 50a, 50b, 50c
11.01.2024 od. godz. 16.00 (czwartek) – ul. Biskupińska 50d, 58 a i 58 b
12.01.2024 od godz. 16.00 (piątek) – ul. Rzeszowska od ul. Biskupińskiej
13.01.2024 od godz. 15.00 (sobota) – ul. Jarocińska i ul. Żnińska i ul. Grajewska i ul. Barczewska
14.01.2024 od godz. 15.00 (niedziela) – ul. Łódzka od ul. Jarocińskiej
15.01.2024 od godz. 16.00 (poniedziałek) – ul. Krajenecka
16.01.2024 od godz. 16.00 (wtorek) – ul. Suwalska od nr 105 do 173 (nowa część TBS-ów)
17.01.2024 od godz. 16.00 (środa) – ul. Suwalska od ul. Krajeneckiej do nr 41 (włącznie)
18.01.2024 od godz. 16.00 (czwartek) – ul. Suwalska od nr 103 numerów do 43 (włącznie)
19.01.2024 od godz. 16.00 (piątek) – ul. Ostrołęcka oraz ul. Rypińska
20.01.2024 od godz. 15.00 (sobota) – ul. Żuromińska
21.01.2024 od. godz. 15.00 (niedziela) – ul. Mławska
22.01.2024 od godz. 16.00 (poniedziałek) – ul. Przasnyska
23.01.2024 od godz. 16.00 (wtorek) – ul. Dobromiejska
24.01.2024 od godz. 16.00 (środa) – ul. Jeziorańska nieparzyste od nr 1 do nr 43
25.01.2024 od godz. 16.00 (czwartek) – ul. Jeziorańska nieparzyste od nr 51 do końca
oraz ul. Jeziorańska parzyste od 90 do 50
26.01.2024 od godz. 16.00 (piątek) – ul. Jeziorańska parzyste od ul. Krajeneckiej do numeru 48
27.01.2024 od godz. 15.00 (sobota) – ul. Lidzbarska od ul. Koszalińskiej
28.01.2024 od godz. 15.00 (niedziela) – ul. Ostródzka nieparzyste
29.01.2024 od godz. 16.00 (poniedziałek) – ul. Ostródzka parzyste
30.01.2024 od godz. 16.00 (wtorek) – ul. Mikołajecka od ul. Krajeneckiej i ul. Gołdapska od Jeziorańskiej
31.01.2024 od godz. 16.00 (środa) – ul. Koszalińska 20 i ul. Koszalińska – bloki
01.02.2024 od godz. 16.00 (czwartek) – ul. Balzaka, ul. Moliera, ul. Waśniowskiej, ul. Szembekowej
02.02.2024 od godz. 18.00 (piątek) – Święto Ofiarowanie Pańskiego i I piątek miesiąca
03.02.2024 od godz. 15.00 (sobota) – ul. Literacka
03.02.2024 od godz. 20.00 (sobota) – Bal Parafialny
04.02.2024 od godz. 15.00 (niedziela) – ul. Goethego oraz ul. Epicka
05.02.2024 od godz. 16.00 (poniedziałek) – ul. Liryczna 26, 28
06.02.2024 od godz. 16.00 (wtorek) ul. Liryczna 30, 32, 34
07.02.2024 od godz. 16.00 (środa) – ul. Liryczna 36, 38, 40
08.02.2024 od godz. 16.00 (czwartek) – ul. Goethego 19 i 19 A i 19 B
09.02.2024 od. godz. 16.00 (piątek) – ul. Goethego 19 C i 19 D i 19 E i 19 F
10.02.2024 od godz. 15.00 (sobota) – ul. Goethego 19 G i 19 H i 19 I i 19 J i 19 K
11.02.2024 od godz. 15.00 (niedziela) – ul. Poetycka
12.02.2024 od godz. 16.00 (poniedziałek) – ul. Brodowskiej, ul. Lutosławskiej i ul. Łączyńskiej oraz ul. Liryczna od ul. Waśniowskiej
13.02.2024 od godz. 16.00 (wtorek) – ul. Goethego, Dickensa, Schillera, Zoli, Bayrona, ul. Wańkowicza
14.02.2024 – Środa Popielcowa
15.02.2024 od godz. 16.00 (czwartek) – Działki w Strzeszynie od ul. Koszalińskiej i ul. Biskupińskiej
17.02.2024 od godz. 15.00 (sobota) – Działki w Strzeszynie od ul. Koszalińskiej i ul. Biskupińskiej