Ks. Szczepan Łakomy 503 787 400 swmonika@archpoznan.pl

Msze św.: Pon – Pią 18:00 | Sobota 19:00 | Niedziela 9:00, 11.30, 19:00

Plan Kolędy

PLAN NAJBLIŻSZYCH WIZYT DUSZPASTERSKICH:

 

  27.12.2019 piątek |    od godz. 16.00

  ul. Biskupińska numery nieparzyste od schroniska

  ul. Radlińska w stronę przedszkola do nr 45 włącznie


 

  28.12.2019 sobota |    od godz. 15.00

  ul. Biskupińska numery nieparzyste od przedszkola do nr 45


 

  29.12.2019 niedziela |    od godz. 15.00

  ul. Biskupińska 28, 30


 

  30.12.2019 poniedziałek |    od godz. 16.00

  ul. Biskupińska 32, 34, 52

  ul. Wałecka 


  02.01.2020 czwartek |    od godz. 16.00

  ul. Biskupińska  54, 60, 66


 

  03.01.2020 piątek |    od godz. 16.00

  ul. Biskupińska 50a, 50b, 50c


 

  04.01.2020 sobota |    od godz. 15.00

  ul. Biskupińska 50d, 58a, 58b

 


 

  05.01.2020 niedziela |    od godz. 15.00

  ul. Biskupińska 62a, 62b, 62c


 

  06.01.2020 poniedziałek |    od godz. 15.00

  ORSZAK TRZECH KRÓLI

 


 

  07.01.2020 wtorek |    od godz. 16.00

  ul. Biskupińska 36, 38, 40, 42


 

  08.01.2020 środa |    od godz. 16.00

  ul. Liryczna

  ul. Liryczna 26


 

  09.01.2020 czwartek |    od godz. 16.00

  ul. Liryczna 28

  ul. Epicka


 

  10.01.2020 piątek |    od godz. 16.00

   ul. Liryczna 30 

   ul. Brodowskiej

   ul. Lutosławskiej


 

  11.01.2020 sobota |    od godz. 15.00

  ul. Liryczna 32


 

  12.01.2020 niedziela |    od godz. 15.00

  ul. Liryczna 34


 

  13.01.2020 poniedziałek |    od godz. 16.00

  ul. Liryczna 36 

  ul. Goethego 19b 


 

  14.01.2020 wtorek |    od godz. 16.00

  ul. Liryczna 38 

  ul. Goethego 19c 


 

  15.01.2020 środa |    od godz. 16.00

  ul. Liryczna 40

  ul. Goethego 19d od ul. Jeziorańskiej


 

  16.01.2020 czwartek |    od godz. 16.00

  ul. Goethego 19 i 19A

 


 

  17.01.2020 piątek |    od godz. 16.00

  ul.Literacka

  ul. Goethego

  ul. Dickensa

  ul. Schillera

  ul. Zoli

  ul. Bayrona


 

  18.01.2020 sobota |    od godz. 15.00

  ul. Jarocińska

  ul. Żnińska


 

  19.01.2020 niedziela |    od godz. 15.00

  ul. Balzaka

  ul. Moliera

  ul. Poetycka


 

  20.01.2020 poniedziałek |    od godz. 16.00

  ul. Łódzka od ul. Jarocińskiej


 

  21.01.2020 wtorek |    od godz. 16.00

  ul. Rzeszowska od ul. Biskupińskiej


 

  22.01.2020 środa |    od godz. 16.00

  ul. Krajenecka


 

  23.01.2020 czwartek|    od godz. 16.00

  ul. Grajewska

  ul. Barczewska


 

  24.01.2020 piątek |    od godz. 16.00

  ul. Suwalska od nr 103 numerów do 43 (włącznie)


 

  25.01.2020 sobota |    od godz. 15.00

  ul. Suwalska od ul. Krajeneckiej do nr 41 (włącznie)


 

  26.01.2020 niedziela |    od godz. 15.00

  ul. Suwalska od nr 105 do 173 (nowa część TBS-ów)


 

  27.01.2020 poniedziałek |      od godz. 16.00

  ul. Ostrołęcka


 

  28.01.2020 wtorek |    od godz. 16.00

  ul. Żuromińska nr nieparzyste


 

  29.01.2020 środa |    od godz. 16.00

  ul. Żuromińska nr parzyste


 

  30.01.2020 czwartek |    od godz. 16.00

  ul. Rypińska


 

  31.01.2020 piątek |    od godz. 16.00

  ul. Mławska


 

  01.02.2020 sobota |    od godz. 15.00

  ul. Przasnycka 


 

  02.02.2020 niedziela

  ul. Jeziorańska nieparzyste od nr 1 do nr 43


 

  03.02.2020 poniedziałek |    od godz. 15.00

  ul. Jeziorańska nieparzyste od nr 51 do końca

  ul. Jeziorańska parzyste od 90 do 70


 

  04.02.2020 wtorek |    od godz. 16.00

  ul. Jeziorańska  parzyste od ul. Krajeneckiej do numeru 48


 

  05.02.2020 środa |    od godz. 16.00

  ul. Jeziorańska parzyste od numeru 50 do 68


 

  06.02.2020 czwartek |    od godz. 16.00

  ul. Dobromiejska od ul. Krajeneckiej do nr 16


 

  07.02.2020 piątek |    od godz. 16.00

  ul. Dobromiejska od ul. Jeziorańskiej od nr 19 do końca


 

  08.02.2020 sobota |    od godz. 15.00

  ul. Lidzbarska od ul. Koszalińskiej

 


 

  09.02.2020 niedziela |    od godz. 15.00

  ul. Koszalińska 20

  ul. Koszalińska – bloki


 

  10.02.2020 poniedziałek |    od godz. 15.00

  ul. Ostródzka  nieparzyste od nr 1 nr 33


 

  11.02.2020 wtorek |    od godz. 16.00

  ul. Ostródzka  nieparzyste od nr 37 do końca


 

  12.02.2020 środa |    od godz. 16.00

  ul. Ostródzka  od ul. Lidzbarskiej do nr 2 do 48



 

  13.02.2020 czwartek |    od godz. 16.00

  ul. Mikołajecka  od ul. Krajeneckiej i ul. Gołdapska od Jeziorańskiej


 

  14.02.2020 piątek |    od godz. 16.00

  Działki w Strzeszynie od u. Biskupińskiej


 

  15.02.2020 sobota |    od godz. 15.00

  Działki w Strzeszynie od ul. Koszalińskiej

 


Jeśli ktoś nie mógł przyjąć kolędy to proszę o kontakt ze mną w zakrystii bądź telefonicznie:

ks. Proboszcz Szczepan Łakomy 

  +48 503 787 400
  swmonika@archpoznan.pl