Ks. Szczepan Łakomy 503 787 400 swmonika@archpoznan.pl

Msze św.: Pon – Pią 18:00 | Sobota 19:00 | Niedziela 9:00, 11.30, 19:00

*Od wtorku 18 sierpnia do środy 26 sierpnia rozpoczynamy Nowennę do św. Moniki jako przygotowanie nas do Wielkiego Święta naszej Parafii jakim jest odpust czyli imieniny św. Moniki i nasze imieniny, każdego z nas, który odbędzie się w czwartek 27 sierpnia. Codziennie na Mszy św. o godz. 18.00 (a w sobotę i niedzielę o godz. 18.45) będą poszczególne dni Nowenny do św. Moniki będziemy modlić się we wszystkich naszych intencjach i będziemy poznać Naszą Patronkę z „Wyznań św. Augustyna”. Codziennie będzie transmisja Mszy św. i Nowenny przez Internet na naszej stronie internetowej i na Facebooku.

*Od wtorku będzie można składać swoje prośby i podziękowania do św. Moniki na kartkach w kaplicy, można przesłać smsem na numer 503787400 lub drogą mailową: swmonika@archpoznan.pl lub przez skrzynkę intencji na naszej stronie www.swmonika.archpoznan.pl. Codziennie przez 9 dni będziemy te prośby przedstawiali św. Monice na Nowennie.

*Św. Monika jest skuteczną orędowniczką u Pana Boga, więc powierzmy Jej modlitwie nasze dziękczynienie za nasze rodziny i naszą parafię, ale też powierzmy wszystkie nasze smutne sprawy. Módlmy się za przyczyną św. Moniki za: mężów, żony, dzieci, wnuki, wszystkie nasze kryzysy rodzinne i domowe, niezgodę, kłótnie, przemoc, brak miłości, brak wiary, problemy wychowawcze,  prośmy za Jej wstawiennictwem o nawrócenie grzeszników i tych, którzy żyją w grzechu, którzy się pogubili w dzisiejszym świecie, powierzmy jej wszelkie zagrożenia duchowe nas i naszych bliskich.

 *Św. Monika uczy nas zaufania Bogu w różnych okolicznościach życia, uczy wytrwałości i cierpliwości na modlitwie. Chciejmy skorzystać z Jej opieki i modlitwy przed Bogiem w naszych intencjach.  

Dodał: Jacek Konieczny